| BujorAlexandru1567 a întrebat:

Cum se invata la Colegiul National Mihai Viteazul din Bucuresti in anul scolar 2021-2022 (se fac orele de dimineata sau de dupa miaza?) precizez faptul ca sunt in clasa a 9 a la clasa de intensiv informatica pe mate info
URGEEEEENT
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Cauta secretariat plus nunele liceului pe Google, dai un telefon si afli

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

E na, urgent, mergi pîna la liceu si vezi programul ca doar ai cu ce sa te deplasezi, depinde din zona in care locuiesti ai, tramvaie, autobuz troleibuz, metrou, sau daca e asa urgeent, i ei taxiul si ajungi la liceu. Numai fi lenes, fa un efort ca pentru tine il faci.