| morfeo a întrebat:

Cum se obtine jackpotul la shinning crown sau burning hot ca nu inteleg? E o combinatie random?

1 răspuns:
| Dobrinx a răspuns:

Nu este "combinatie", pur si simplu trebuie sa joci foarte mult acel joc, incontinuu, ca sa ai sansa sa pici la jackpot. Nu este nici o strategie sua combinatie..practic joci pe rupte...sau pana iti rezista portofelul. [ asa este online, in agentii stiu ca pica tot random dar numai la aparatele de acolo, deci cred ca acolo ai mai multe sanse sa il iei. ]

Bafta