| Iojsef a întrebat:

Cum se traduc subtitrarile de pe Youtube pe o tableta cu Android?

2 răspunsuri:
| superAndrei a răspuns:

Pai, la fiecare videoclip de pe platforma Youtube exista o casuta mica in josul videoclipului cu "CC", dai acolo sa iti apara, iar daca subtitrarile nu sunt in limba potrivita, acceseaza etati, tot din josul videoclipului, si selecteaza de la subtitrari limba dorita! Insa e posibil si ca videoclipul sa nu ai subtitrare!

| MihneaCalin a răspuns:

Te duci la subtitrari si dupa ce le-ai pus o sa iti apara subtitrari automate sau ceva de genu. Te duci pana la Romania si o selectezi. Traducerea nu este 100% corecta!