| Gamingx61 a întrebat:

Cum se zice la bloc in engleza?
Blocul in care locuiesc :-s

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Florincrap a răspuns:

Apartment block.

| DedeeAndreea a răspuns:

Bună.
Cuvântul "bloc" se traduce în limba engleză "mansion".
O zi plăcută!

| yo547 a răspuns:

Buna se zice block. Funda?

| Nicki18 a răspuns:

Block of flats.

| Nedelcu_Carlos_1990 a răspuns:

Block of flatsbig grin! Funda?

| KATA126 a răspuns:

Block,The building in which they live

| alina50 a răspuns:

Block..cred big grin

| CatalinBo a răspuns:

Block

| Vivi75 a răspuns:

Nu stiu, dar cunosc ceva ce cred ca te-ar putea ajuta. Deschide internetul si du-te la google. Acolo scrie google translate. Si iti apar doua casete (From: si Tohappy. In prima caseta( Fromhappy dai click si alegi acolo limba ( romana ). In a doua caseta ( To: ) ii dai click pe limba care vrei sa iti traduca ( engleza). Si mai jos ai doua casete mai mari in prima scrii cuvantul ( bloc ) si in a doua caseta mare iti scrie traducerea. Daca nu merge du-te la google si scrie dictionar roman-englez. Acolo scrii cuvantul ( bloc ) si iti da traducerea. Sper sa iti mearga. Funda?

| CocowalZ a răspuns:

Block asa se zice cred
intra si u pe google translate si vezi happy

| adelinproblema a răspuns:

The building in which they live.-Blocul in care locuiesc.
Block.-Bloc

| Murat_Mert_Marian_1989 a răspuns:

Se zice bloc dar daca vrei sa spui bloc de apartamente, se se zice: bloc of flets