| SporeBox a întrebat:

Cum sta treaba cu procentele %? Sa zicem ca joc Brawl Stars si am 1% sansa sa iau ledendara din brawl box-uri. Deci la 100 de brawl box-uri am clar o legendara nu? Am zis corect? P.S. Brawl Stars a fost doar un exemplu. Asta mi-a venit in minte pe moment. Nu pun intrebarea doar pentru Brawl Stars.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 1% șansa să se întâmple ceva
se poate întâmpla și din prima încercare
se poate să nu se întâmple nici din 300

teoretic, da, din 100 ar trebui să se întâmple, dar nu-i un 'fact'

| ChawChaw a răspuns:

Eu am luat toate 3 legendarele la o distanta de o saptamana si jumatate