| NICKSOOO a întrebat:

Cum stergi un cont de persoana publica de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| FiddleStick a răspuns:

Ntri pe pagina de facebook,şi undeva în dreapta sus unde scrie Acasă, Profil, Contul meu. Dai pe "contul meu" şi apeşi setările contului şi o să-ţi apară mai multe.Şi ultima opţiune este "dezactivează contul" dai acolo selectezi acolo şi gata!

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Intra pe pagina publica, selecteaza butonul Edit, (dreapta, sus) iar apoi vei vedea in josul paginii "Delete Page:", restul vine de la sine...

| EmmEmma a răspuns:

Din cate stiu eu nu poti dar daca nu mai intri de loc pe cont un an sau mai mult sau de loc ti se sterge

| DitaGeorgeta a răspuns:

Apesi sub poza de profil și apare automat șterge.

| Mihai_Stefan_1997 a răspuns:

Intri in setarilr contului->securitate->dezactiva-ti cont->si apare pagina de persoana publica, da-i click pe "edit Admins" iar in stanga sus apare "modifica drepturile" da-i click si de aici cred ca te descurci... funda pls