| RromAn a întrebat:

Cum sunt examenele la automatica si calculatoare? (din orice punct de vedere)

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pe scurt, 99% implica matematica, adică probleme de matematica, deducere de formule etc. Chiar dacă unele sunt date pe calculator.

| suntserios a răspuns (pentru Bondarel99):

Sa nu exageram ca doar se face și programare la facultatea aia

suntserios
| suntserios a răspuns:

E mult de zis și nu prea știu ce vrei tu sa afli în realitate. Examenele sunt ca la orice alta facultate... Fiecare profesor își stabilește felul în care sa examenele doar teorie, teorie și practica, oral șamd. Ca și greutate, asa e relativ de la student la student. Bineînțeles examenele la matematica pun mereu cele mai mari probleme