| LeiAdrian a întrebat:

Cum trebuie sa procedez ca sa ma inscriu la Biblioteca Gheorghe Asachi din Iasi? (asta e mai mult pentru cei care sunt din Iasi si stiu mai bine)

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Prima conditie este sa te duci la respectiva biblioteca. Atunci cand o gasesti, ca nu mai e la Palat. Iar cand ajungi la biblioteca, sa ai buletinul la tine. Si carnetul de student, daca e cazul. Desi, daca esti deja student si nu stii sa te inscrii la o amarata de biblioteca, ai o mare problema.

| LeiAdrian explică:

Nu sunt student.