| MariusCs a întrebat:

Cum v-ati dori sa fie in Romania?

Răspuns Câştigător
| RedGuy a răspuns:

Romania este bine cum e acum, anumite lucruri din Romania sunt mult mai superioare decat in anumite tari mai dezvoltate dar in acelasi timp inferioritatea gandirii si a bunului simt al romanilor duce ca tot ce e superior sa fie uitat si ceea ce e inferior sa fie cunoscut ca o emblema a Romaniei.

6 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Mi-as dori ca in Romania sa fie Statele Unite,Canada,Japonia,Germania,Franta, Marea Britanie, Australia si daca ar mai fi ceva loc chiar si China. day dreaming

| iFollowRivers a răspuns:

Cum nu va fi oricumlaughing

| Bondarel99 a răspuns:

In primul rand sa fim si noi priviti ca un popor normal si civilizat...

| Slim a răspuns:

Opusul la ceea ce este acum.

| bobec a răspuns:

Un loc in care oamenii sa fie mult mai putin dornici de a scoate bani! Eu cred ca asta este modalitatea de a ajunge o tara importanta!

| CompaniaNASA a răspuns:

Nu ma interezeaza! Eu vreau doar bani, avere, note mari la scoala... happy