| AvalohAlyn a întrebat:

Cum va alungati din plictiseala zilelor de vacanta?

9 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Citit, muzică, plimbări, filme, documentare, animale, prieteni.

| AvalohAlyn explică (pentru Doub):

Ce animalut ai?

| Doub a răspuns (pentru AvalohAlyn):

2 câini.big grin

| SergiuBoss11 a răspuns:

Am cumparat CS GOlaughing...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am inceput de curand sa privesc un serial, ies pe afara, merg cu bicicleta, fac curat, mai stau pe net, mai verific stirile (nu stiu de ce) rolling on the floor mai citesc o carte mai mananc inghetata, organizez, mai ascult muzoca si cam atat big grin

| TheTimeKiller a răspuns:

Eu desenez, mai fac un meci de dota, ascult muzica.

| toleagiulia a răspuns:

La piscina

| 4Andreea a răspuns:

Cel mai bine scapi de plictiseala asa :cand e super cald (dupa-amiaza)-dormi, dupa ce te trezesti mai stai putin cu familia si seara vezi un film bun. Daca ai imaginatie si iti place poti picta sau creea lucruri reciclabile sau citi o carte. Cam atat.

| Cezara02cp a răspuns:

Ma joc cu papagalul meu, stap pe xat cu amicii mei din alte orase, desenez, fotografiez, joc jocuri pe tab, pc, si jocuri normale ca Solo, Monopoly, Piramida, etc