| AvalohAlyn a întrebat:

Cum vedeti voi scoala romaneasca?

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

Farza din toate punctele de vedere: ore fara sens, profesori stresati si nepasatori(desi slava Domnului mai sunt si exceptii), si colegi tampiti. E de datoria noastra sa schimbam ceva!

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Care școală?!? Io nu văd nicio școală... numai simulacre triste. sad

| Frank51 a răspuns:

Ar avea potential dar, nu se face ordine, nu le pasa deloc, mai nou profesorii te trec doar ca sa scape de tine(cazul colegilor mei), si tot asa.
Daca s-ar respecta regulile, atunci am fii doar elevii buni, si am duce Romania spre BINE, dar in ritmul asta, o sa ramanem asa.

| Imstrong a răspuns:

Faină laughing Nu așa de comunistă ca înainte, ne trăgeau profesorii de păr, ne trebuia neaparat uniformă straight face acum e mai tare, glumesc profesorii cu noi happy tongue

| Frank51 a răspuns (pentru Imstrong):

Pai de asta faci ce vrei, daca trageau de tine, o faceau pentru binele tau, acum ne facem noi soarta, si de asta Romania o sa cada.

| Hasciar_Vlad_1990 a răspuns:

Cu ochi straight face