| ParanoidKidu a întrebat:

Cum vi s-a părut Evaluarea Naţională la mate? Mie mi s-a părut mult mai uşor decât la română.

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Întotdeauna la mate va fi mai simplu ca la română. Oricum, felicitări. Ați scăpat de o grijă.

3 răspunsuri:
| Cαrter a răspuns:

Cam la fel. happy Bine ca nu a mai fost niciun exercitiu neclar. Eu m-am descurcat bine. love struck Tu ce ai facut?

| ParanoidKidu explică (pentru Cαrter):

Am facut totul perfect! cred că iau 10! dar la română din păcate cred că iau doar 9, 30!

| Cαrter a răspuns (pentru ParanoidKidu):

La romana ai pierdut din cauza subordonatei? thinking Oricum, sunt note mari, bravo. happy