| Derkes a întrebat:

Cum vi s-a parut simularea de clasa a XII a la matematica? Nu-i asa ca s-a dat mai greu decat in mod normal?

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Ce înseamnă la tine 'mod normal'?!
Presupun ca la clasa faceți exerciții mult mai ușoare.

| AC4S4 a răspuns:

S-a dat mai greu decat anul trecut. In sensul ca pentru o nota de 8-10 trebuia exersat si invatat destul de serios. O nota de 5-7 putea fi obtinuta la fel de usor ca in anii trecuti.

| Yurisa a răspuns:

Vai ce ușor a fost 10 iau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neaparat ca a fost greu, dar au fost lucurui care trebuiau recapitulare, făcute mai demult, a in rest, a fost decent, mai greu ca anul trecut e-îndrept dar dacă recapitulări unele lucurui, era normal

| WID a răspuns:

Simularea la stiinte ale naturii a fost usoara, in sensul ca puteai sa iei o nota decenta fara prea multa bataie de cap. Simularea la mate-info a fost destul de nasoala, ceva mai greu fata de stiinte. Totusi, nu poti sa zici ca a fost imposibila, dar nici usoara. Parerea mea e ca o sa fie un bac usor anul asta, atat la stiinte cat si la mate info luand in considerare simularile.