| liku a întrebat:

Cum vi se pare Facultatea de Contabilitate si Informatica de Gestiune? Este grea? Necesita aptitudinii speciale? As vrea mai multe detalii despre aceasta deoarece eu am terminat anul trecut Administratie publica si nu am reusit sa ma angajez deoarece Guvernul a blocat posturile in primarii, si as dori sa mai urmez inca o facultate si m-am gandit la contabilitate (sau aveti voi alte obtiuni?), deoarece cred ca imi poate oferii mai multe sanse de a ma angaja in orice firma, insa nu prea stiu la ce sa ma astept, nu prea stiu cu ce se ocupa aceasta (am o idee destul de vaga), si imi este destul de teama deoarece am urmat un profil uman si cu matematica stau cam rau.
V-as fi recunoscatoare daca mi-ati furniza toate detaliile pe care voi le cunoasteti despre aceasta facultate, si daca m-ati ajuta sa iau decizia optima.

1 răspuns:
daniela
| daniela a răspuns:

Orice facultate e grea daca vrei sa inveti asa cum trebuie dar merita pentru ca iti poate oferi maulte posibilitati in viata