| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare nota 6, 60 la evaloarea Națională? Nu am inclus media generală.

Răspuns Câştigător
| Gaby212 a răspuns:

Deci ce e de la 5 in jos e de-a dreptul jenant. Inseamna ca in aia 4 ani ai stat ca bovina-n banca si te-ai holbat pe pereti.

Intre 6 si 7 inseamna ca tot ai mai prins ceva din zbor...Dar tot penibil este, devreme ce ai avut atata timp sa te pregatesti.

De la 7 la 8, poti spune ca ai facut ceva.Adica nu te-ai stricat cu scoala, dar totusi ai mai citit ceva.

Abia de la 9 poti spune ca esti elev.

Crede-ma, e un examen foarte, foarte usor.Acum cativa ani cand l-am dat eu era mult mai greu...Si tot am luat 9.25

| anonim_4396 explică (pentru Gaby212):

Am avut 9, 38 media pentru clasele 5-8.

| Gaby212 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu 9.83
Mi-a stricat-o ala de latina...
happy

| Gaby212 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar hey, nu dispera...Asta nu-ti haranteaza succesul in viata.
Sunt olimpici la matematica ajunsi pictori la coltul strazii...

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mica

| Sn4k3 a răspuns:

Cea mai buna, direct la facultate trebuie sa mergi.

| Lioana a răspuns:

Mi se pare o nota mica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Slaba.

| alex15ccc a răspuns:

Foarte slab, anul asta au fost subiecte foarte usoare. pacat, daca iti dadeai cat de cat interesul sigur aveai peste 8, puteai sa ajungi si tu la un liceu bun, respectat.

| FruttiFresh300 a răspuns:

Nasoală. Dacă la evaluare iei 6, la bac?

| aXy99 a răspuns (pentru FruttiFresh300):

Eu am luat mai mult la bac laughing

| FruttiFresh300 a răspuns (pentru aXy99):

Și eu, dar e important de unde pleci.

| Camuflaj2017qp a răspuns:

O nota normala si nimic mai mult.

| Anonima283 a răspuns:

E ok happy

| gheorghitatelenovelista123 a răspuns:

Fa contestatii si ii ameninti pe aia ca ii tai cu drujba ca sa iti mareasca nota.