| anonim_4396 a întrebat:

Cunoaste cineva limba germana? Am nevoie de traducerea unui text dintr-un ziar clujean numit Gutenberger. Textul este destul de mare dar nu necesita cunostinte speciale de germana.Cine ma poate ajuta i-as fi recunoscator. Danke schon!

Contact : crs_costel

Ofer funda+ raspuns inteligent!

3 răspunsuri:
| Laya a răspuns:

Hey, buna! Trebuie doar sa-mi trimiti textul si eu ti-l voi traduce... Copiaza-l din ziarul respectiv si trimite-mi-l intr-un mesaj sau posteaza-mi link-ul articolului. Bitteschön, immer wieder gerne! big grin

| paul365 a răspuns:

Tradul pe net.

| Clopotyca a răspuns:

Eu cunosc limba germana la perfectie
de asemrnea si engleza italiana si fanceza si un pic rusa