| me_5148 a întrebat:

Cunoasteti reviste pentru adolescenti pentru care as putea scrie esuri legate de adolescenta? Sunt talentata si as dori sa scriu.In prezent, fac acest lucru, dar as dori sa scriu mai mult.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| asko a răspuns:

Incearca si pe www.agonia.ro, bocancul literar, sunt mai multe site-uri de gen

| M4RK a răspuns:

Cosmopolitan, evva,ioana, anne marie...etc sunt multe!

| withoutme a răspuns:

Nu din reviste iti vine inspiratia. din carti.winking

| maria a răspuns:

Iata un link http://www.publicitate-reviste.ro/publicitate-reviste-adolescenti.html, trimite la redactia lor o scrisoare, insotita de un eseu sau mai multe.Mult succes. Sper sa reusesti chiar daca va trebuie sa te inarmezi cu mult curaj si rabdare.

| StarDust a răspuns:

Coolgirl bravogirl. bravogirl avea o rubrica speciala pentru eseuri, povestiri si etc...

| Farcas a răspuns:

Incearca la coolgirl.
www.coolgirl.ro

| RappK a răspuns:

Hm... daca esti talentata incearca sa trimiti o scrisoare sau sa iei legatura cu redactia coolgirl si propune'le deschidera unei rubrici de acest gen ...la care sa poate trimita si alti talentati la fel k tinebig grin

| deiuza a răspuns:

Bravo..Popcon..Bravogirl astea sunt pentru adolescenti