| Alexa0025 a întrebat:

Daca ai media 4 la mate pe primul semestru trebuie sa dai vreo corijenta? straight face.

Răspuns Câştigător
| ALYNAMARYA a răspuns:

Nu. incearca sa iti indrepti media pe semestrul urmator. Corijenta se da la sfarsitul anului, daca ai ramas corijenta intreg anul, nu doar un semestru.

Sarbatori fericite!

4 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

Nu, logic.

| CryChristiAN a răspuns:

Daca pe semestrul 2 la matematica nu ai o medie de cel putin peste 6, atunci da, va trebui sa dai corigenta.

Răspuns utilizator avertizat
| Juleuuss a răspuns:

Nu, trebuie să ai cel puțin media 6 pe al doilea semestru. Dacă o ai mai mică, vei rămâne corigent.
Baftă!