| Lissa24583 a întrebat:

Dacă ai rămas corigent la o materie, la premiere îți mai dă vreun premiu sau vii degeaba?

3 răspunsuri:
| Bozgi200 a răspuns:

Depinde de medie, se face o clasare pe medii.In cazul corigenței nu știu.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E o gluma? Cum sa-ti dea premiu daca ai corijenta? Premiul se da pentru absolventi. Tu, pana la sustinerea corijentei, nu esti absolvent.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Bozgi200):

Nu! N-are cum. Premiul se da la cei cu situatia incheiata. Corijentul este cu situatia neincheiata si daca o ia se incheie, daca nu ramane repetent.