| anonim_4396 a întrebat:

Daca am 2 note: 5 si 3, si inca o data, iar eu nu mai ma pot inalni cu profesorul respectiv sa imi puna si a 3a nota si anume un 5, ce se v a intampla? imi va da el o nota sa pot trece sau nu imi v a putea incheia situatia?

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Depinde de profesor.

| jaqchirac a răspuns:

Depinde de numarul de ore pe saptamana pe care-l ai. Daca ai 2 ore, iti trebuiesc 3 note (numarul de ore + 1). Daca e materie care dai teza situatia se complica putin. Cel mai bine vorbesti cu profesorul respectiv, ca el iti poate incheia situatia si cu 2 note.

| Dennys69 a răspuns:

Depinde de cate note iti trebuie si desigur de ce fel de profesor ai happy. Daca este un profesor bun iti va mai da de la el o nota de trecere, daca nu te va lasa cu media neincheiata.