| MiniBiny a întrebat:

Daca am copiat eseul motivational de la o colega cuvant cu cuvant si am schimbat doar numele(ea a pus titlu si diacritice, eu nu) si suntem aporape la nume(numele meu de familie incepe cu sa al ei cu se)sunt sanse mari sa nu fiu admis?

4 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

De ce sa fii admis daca nu te-a dus capul sa schimbi cateva cuvinte, si ai copiat cuvant cu cuvant? Angajeaza-te la Auchan. cauta om care aranjeaza marfa la raft

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Retarded is retarted...

| Sabs28 a răspuns:

Este f putin probabil sa nu se prinda. Dar de ce nu ai facut tu unul? Te temeai ca nu va fi bine, nu-i asa? De ce nu incerci data viitoare sa faci unul dupa capul tau? Mergi pe drumul tau si ai incredere in tine

| MiniBiny explică (pentru Sabs28):

Adica sunt 8000 si ceva de oameni care sunt inscrisi deci chiar nu cred ca au timp in 5 zile sa se uite pe ele.