| Valisarpe a întrebat:

Daca am luat la bac in prima sesiune 5, 5 la romana, 5, 5 la istorie si 3 la logica pot sa dau in a 2 a sesiune doar la logica?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dar trebuie cel puțin să-ți dublezi nota (min 7)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar nu stiu cum o sa ajungi de la nota 3 la 7...

| troleibuz a răspuns:

Poti. Dar crezi ca iei 7?

| aneliram a răspuns:

Da.

| aneliram a răspuns (pentru aneliram):

Succes la invatat, ai grija ca trebuie sa.ti iasa media generala minim 6 ca sa poti promova examenul de bac.

| aaanamariaaa a răspuns:

Poti da doar la logica, dar trebuie sa iei 7 ca sa ai medie generala 6, dar daca nu te descurci arat de bine la logica pentru 7, atunci da la Istorie si logica, si sa iei la Istorie 7.5 si la logica 5, sau la romana in loc de logica, la care te simti mai stăpân pe materie. Încearcă totusi ca poate ai noroc