| oprisbogdan a întrebat:

Daca am media 10 la purtare pe primul semestru iar pe al doilea am 6 ce se intampla? Raspundeti va roghappy!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6 la purtare!?! tongue ce ai mai facut?

| ceaiuldetei a răspuns:

Se întâmplă că ai probleme de comportament, probabil. Sau ai probleme acasă.

Te gândești dacă vei fi exmatriculat? Nu e cazul, dar e posibil să ai niște discuții mai aprinse cu ai tăi (dacă se află și nu ești de capul tău).

Îți recomand să fii mai calm și să comunici mai des (nu cu pumnul și urlatul).

| Scorpiel a răspuns:

O sa ai media anuala 8... atat.