| GraveDigger91 a întrebat:

Daca am media de admitere 6.95, avand in vedere ca mediile la licee scad, credeti ca am sanse sa intru la liecul din Bucuresti Mihail Sadoveanu (7.86/7.99)?

13 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Mai bine pui alt liceu la care ai sanse sa intri

| ArchWord a răspuns:

Ma-ta-i profesoara dar a uitat sa te-nvete sa scrii corect? Cate minciuni, parca zici ca te cunoaste in viata reala, gravedigger. Sa intelegem ca ai si o varsta cuprinsa intre 5 si 10 ani?

| GraveDigger91 explică:

Sa ai media 10 la EN și să te faci profesor e de adevărat prostesc, ce urmează să îmi zici, a făcut și facultatea de litere? laughing)

| SebastianXeno a răspuns (pentru GraveDigger91):

Decât că ține cu media aia?

| GraveDigger91 explică (pentru SebastianXeno):

Și să înțeleg că a făcut meditații și execuții de i-a dat sângele le ochi, huh? Eu măcar am luat cinstit, pe barba mea.Ai văzut ce examen a fost la mate? Cel mai greu din ultimii 10 ani, interesează-ts întâi!

| SebastianXeno a răspuns (pentru GraveDigger91):

Ea a dat acum 20 de ani

| GraveDigger91 explică (pentru SebastianXeno):

Și care-i șpilul?

| GraveDigger91 explică:

Vai de capul și de viață ălora care te au facut...

| OchisorVisator a răspuns:

In general, nici cand scad mediile, nu scad cu un punct intreg. Dar in locul tau l-as pune oricum pe lista, poate ai noroc

| SebastianXeno a răspuns:

N-ai șanse că ești prea prost?

| Denisadeniku700 a răspuns:

Te poti uita pe brosura de admitere 2018 si vezi acolo cu cat se intra anul acesta.
Nu se stie neaparat daca au scazut media. Eu cunosc 3 licee la care au mai adaugat 50 de sutimi.
Uita te acolo si vezi daca intri

| Denisadeniku700 a răspuns:

Mate info :7.94
Filologie: 8.07
Stiinte sociale : 8.03