| WithoutName123456789 a întrebat:

Daca am media la purtare 9 pe al doilea semestru, imi poate afecta intrarea la Facultatea de Drept?

4 răspunsuri:
| ANAHsneaman a răspuns:

Buna!
Media din liceu sem 2 si intrarea la Facultatea de Drept nu au legatura.Cel putin in zona mea.Eu iti spun din proprie experienta ai nevoie de o nota mare la Examenul de bacalaureat si o nota buna la examenul de admitere la drept. Media generala din liceu se ia in considerare doar in cazul unei departajari! Nu sta nimeni sa iti analizeze nota la purtare!
Numai bine, multa bafta in ceea ce ti-ai propus!

| sierra1 a răspuns:

Doar de la 6 in jos ai probleme

| ℓαυяα a răspuns:

Nu.

| Sindbad a răspuns:

Nu