| Kinddd a întrebat:

Daca am o adeverinta de la medic si am corectat peste o alta data cum trebuie sa scriu ca e corectata?

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Adeverinţa respectivă TREBUIA corectată doar de MEDICUL care a emis-o!
Altfel NU este valabilă!

Ce faci tu se numeşte "FALS în înscrisuri" şi se pedepseşte cu închisoare!

Adeverinţa trebuie să aibă menţiunea "Corectat" şi în acel loc să fie semnată de MEDIC şi să fie pusă parafa!

Joacă-te "cu focul" şi te alegi cu scăderea notei la Purtare, ori vei fi exmatriculată sad

Mergi IAR la medicul respectiv să-ţi dea o ALTĂ Adeverinţă!

Toate cele bune.