| Shinx a întrebat:

Daca am ramas corigent la o materie pe primul semestru si sunt cls 11 a iar parintii vor sa ma mute la alt liceu se poate aproba transferul? crying

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, te poți transfera liniștit, dar în semestrul doi, va trebui să te străduiești să obții media 6(șase), pentru a nu rămâne corigent.
În caz de nereușită, vei fi nevoit să înveți toată vara pentru examenele care se vor desfășura în toamnă.

| Shinx explică (pentru floresdemayo):

Of...speram ca nu se poate aproba transferul...multumesc oricum!

2 răspunsuri:
| hellangel852 a răspuns:

Eu stiam ca nu poti sa te transferi, poate doar cu spagatongue