| DeCeMaiContează a întrebat:

Daca am taiat la matematica rezultatul cu tot cu numarul exercitiului si am scris in continuare dupa taietura, se considera semn?

4 răspunsuri:
| facpipi a răspuns:

Semn nu se considera, dar daca ai taiat si numarul eexrcitiului, in functie de cat de bulangiu e profesorul poate sa zica " ce e asta? e o rezolvare, la ce nu stiu ca nu are numarul exercitiului" si pa-pa 5 puncte

Dar semn nu, nu se considera semn

| KIMIRI a răspuns:

Nu cred că se consideră semn având în vedere că a fost specificat ca orice greșeală se taie cu o linie, că ai scris în continuare nu are de ce să fie problemăwinking

| Hertea_Eddy_1996 a răspuns:

Nu.Stai linistit.

| OAnonima100 a răspuns:

Nu, stai linistita. Asa am facut si eu. O sa vada ca ai scris mai mult si nu va fi o problema.