| an0nim025 a întrebat:

Daca ar trebui sa oferi un singur sfat unui copil despre viata, care ar fi acela?

Răspuns Câştigător
| Ramo80 a răspuns:

Un singur sfat... cam greu dar i-as spune ca indiferent ce decizii ar lua in viata, sa nu-si faca niciodata familia sa sufere!

16 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Niciodata sa n-ai incredere in femei si-n franele de Dacie laughing

| Shatteredx a răspuns (pentru IMC90):

Amuzant dar adevarat big grin

| an0nim025 explică (pentru IMC90):

Si daca copilul ar fi fata tot asta i-ai spune? inainte sa raspunzi la intrebari gandeste-te, apropo si daca nu ai incredere in femei punete tu in locul lor sa vedem cum ai sa te descurci...

| IMC90 a răspuns (pentru an0nim025):

Sigur ca da happy Si daca ar fi fata este valabil acelasi sfat laughing

hai sa nu generalizam, sa n-ai incredere in majoritatea femeilor si-n franele de Dacie laughing

| Ramo80 a răspuns (pentru IMC90):

Cum facem ca in multe cazuri nici femeile nu au incredere in barbati? Si vechea masina Dacia a cam disparut!

| IMC90 a răspuns (pentru Ramo80):

Cum sa dispara? de Logan ai auzit? Acum apare noul model de Duster laughing
Si acum, cat se poate de serios : voi va mancati intre voi mai ceva ca politicienii. Nu am vazut femeie sa aiba dusmani barbati dar am vazut n femei care se urasc laughing Bine, normal ca nu toate femeile sunt asa (dar marea majoritate se incadreaza perfect in cele descrise de mine).

| Ramo80 a răspuns (pentru IMC90):

Am spus vechea masina Dacia, model 1300, 1310. Daca am auzit de restul? Pai se fabrica aici langa orasul in care locuiesc! laughing Era vb de increderea avuta de femei in barbati!

| IMC90 a răspuns (pentru Ramo80):

Hai ca am explicat ce era de explicat, timpul costa bani tongue
Culmea, cand dadeam sfaturi utile nici dracu nu-mi raspundea. Cum am trantit si eu un banc ati si sarit toate pe mine laughing

| an0nim025 explică (pentru IMC90):

Sa iti aduc ceva la cunostinta, daca tu nu ai vazut ca sunt femei care sa aiba dusmani barbati, cum ai spus tu, asta nu inseamna ca asa ceva nu. Si femeile daca se cearta peste vreo citeva zile ele o sa se impace eu asta iti garanteze.

Răspuns utilizator avertizat
| abcde12345 a răspuns:

Stiu ca poti, dar trebuie sa vrei sa realizezi ceva. Cu ajutorul parintilor tai, care te pot sprijinii vei dobori orice obstacol!

| AlexCrb a răspuns:

Sa nu se apuce de fumat orice s-ar intampla.

| Xennofull a răspuns:

Orice s-ar intampla vita merge inainte! Fi puternic in fata greutatilor!

| Schmetterling a răspuns:

Hmm. cred ca i-as spune: '' Gandeste-te bine ce vrei sa faci in viata, totul depinde de tine, deoarece cum iti asterni asa vei dormi.''

| Shatteredx a răspuns:

Oamenii sunt mai rai ca animalele

| Simina1619 a răspuns:

Nu astepta ca iubirea vietii tale sa bata la usa. Caut-o!