| Nastia a întrebat:

Daca ati avea timpul si banii necesari, ce curs online ati face? de ce?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Psihologie şi/sau fotografie. Pentru că sunt două domenii care îmi plac.

1 răspuns:
| Tiberius a răspuns:

Cam nici unul sunt in general o pierdere de vreme.Incearca sa faci cat poti de multe in mediul offline. Poti sa te inscrii in cluburi si asa mai departe. O sa aiba un un efect important asurpa dezvoltarii tale personale.In general cursurile astea online sunt prea sunt de folos la noi. O sa-ti manance timp si bani si peste n ani o sa realizezi ca nu-ti sunt de folos.