| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati putea calatori in timp, in ce perioada ati calatori? De ce?

6 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

In noiembrie 2100. Vreau sa vad cum mor si cum mi-am irosit viata. Si cate comentarii mi-au ramas pe TPU. rolling on the floor

daniela
| daniela a răspuns:

Pai as vrea undeva la casa regelui Soare sau pe vremea lui Petru cel mare. Dar sa fiu de familie nobila.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

In perioada 22-26 august 2008. Din motive... blushing... personale. :d

| RamonaMn a răspuns:

Atunci cand bunicul meu era in viata straight face. Am niste amintiri vagi si foarte frumoase. Oricum... mi-e dor de el. :-

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In Grecia Antica, I.H., pentru ca imi place politeismul... e la libera alegere! In plus, mi-ar fi placut sa ma nasc intr-o familie de artisti...imi place totodata si emulatia!

| cristhina a răspuns:

Sincer?! in urma cu ceva ani buni! pentru a vedea niste intamplari din copilaria mea.