| SingleForOne a întrebat:

Dacă cineva studiază la Universitatea Alexandru I. Cuza, să-mi spună cum pot intra în contact cu profesorii?

Practic ar trebui să fim toți pe aplicația Teams sau elearning, dar eu sunt lăsat total în întuneric, deși ei au toate datele mele.

Răspuns Câştigător
| Gabryel85 a răspuns:

Bine ai venit la Cuza! Nu va fi singurul lucru în care vei fi lăsat în întuneric. laughing)
Acum, într-o notă mai serioasă, nu ai intrat într-un grup de Facebook cu ai tăi colegi? Sau într-un grup al facultății la care studiezi? Oricum, pe pagina de net a fiecărei facultăți poți găsi liste cu profesorii și eventual unele adrese de mail. La ce ești student, ca să-ți dau o mână de ajutor la căutare, dacă vrei. :-)