| anonim_4396 a întrebat:

Dacă depun cerere de viză la București la ambasada Statelor unite, și îmi este respinsă viză (nu primesc viză) mai am voie să aplic pentru viză imediat după aceea, să încerc din nou (la aceiași categorie sau la altă categorie de viză? ) Vă rog să răspundeti numai daca știti.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cand s-au modificat conditiile pentru care nu ai primit viza. Citeste si aici: http://romania.usembassy.gov/vize/non-immigrant_refusals.html

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este bine să ai drept de veto!
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Nu, putini dintre cei respinsi au sanse a doua oara.

| Jeezy a răspuns:

Voie ai...sanse cam tot aceleasi pana nu se schimba conditiile

| LD_Angelica_1981 a răspuns:

Da casa intri fara nici o problema in U.S.A trebuie sa fi faimos sau vedeta. Daca ar fi cum ai zis tu sa pui cerere la ambasada ar face toata lumea din Rominia as asa sar duce fara nici o problema in U.S.A.

| Cornel_Videa_1967 a răspuns:

Salut.Buna.Incearca.La anbasada si mai gasesti pe internet