| dr3am23 a întrebat:

Daca esti la stiinte sociale poti sa te muti la liceu vocational?

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Poti, insa depinde si de media ta.

| CocoMexii a răspuns:

Da, bineinteles ca poti happy Doar ca ai nevoie ca directorul liceului sa-ti semneze transferul si cei de la liceul vocativ sa te primeasca. ( e din cauza nr. mare de elevi ) dar poti.

| dr3am23 explică (pentru CocoMexii):

In clasa a8 a am dat probele de aptitudini la liceul vocational si am foat admis dar m-am dus la alt liceu(stiinte sociale)daca ma mut trebuie a dau din nou probele de aptitudini?