| viviloll a întrebat:

Dacă ești student la o postliceala, poti accesa programul work and travel?

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Nu, e pentru universitati. Din cate stiu eu, materiile de la scolile post liceale nu au atribuite un numar de credite transferabile si fara alea e imposibila echivalarea in cazul in care ai studia o perioada in alta aprte.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Studenti sunt la facultate, nu la postliceala.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Observ ca voi numai pentru bani invațati, la ce mai face ti liceu facultate daca asteptati sa va dea burse, burse pentru ce? Scoala o faci pentru tine nu este obligatia lor sa i ti dea burse.

| gabicoo a răspuns:

La postliceala esti elev. Mestere.

| Lukasssz a răspuns:

Nu