| Alexx234qw a întrebat:

Daca eu sunt la facultate X si sunt cazat la camin și un prieten e la facultatea Y din cadrul aceleiasi universitati, poate veni sa doarma la mine in camera pentru o noapte sau doua? (sunt singur in camera de camin).

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poate, fiindca nu-i permis acest lucru.
la un control inopinant, se poate constata incalcarea acestei reguli si poti sa fii dat afara din camin.

| Frank51 a răspuns:

Nu știu cum de nu vă funcționează logica la astfel de nedumeriri, este logic că nu aveți voie să dormiți unul la altul. Nici măcar din același cămin nu pot dormi în aceeași cameră. Citește regulamentul...