| Tothemoon a întrebat:

Dacă faci facultatea de sociologie poți să-ti dai masterul în psihologie?

Răspuns Câştigător
| laSoledad a răspuns:

Da, e tot o stiinta umanista. Intri la master pe psihologie daca stii materia ce ti-o cere la examenul de admitere la master. Intra pe pagina facultatii unde vrei sa dai, mergi la sectiunea Admitere Master si cauta criteriile de admitere sau metodologia de admitere. Ar trebui sa gasesti in ce consta examenul de admitere si lista cartilor cerute din care se vor da intrebarile la examen. Bafta!

| Tothemoon explică (pentru laSoledad):

Multumesc!

| laSoledad a răspuns (pentru Tothemoon):

Cu placere. Funda?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa faci masterul si in fizica, nu te opreste nimic