| ofataoarecareee a întrebat:

Dacă îmi transfer datele de pe un telefon la altul o sa mi se șteargă schițele de pe tiktok?

Răspuns Câştigător
| ZappyTv69 a răspuns:

Da. Schițele tale sunt disponibile doar pe telefonul pe care le ai înregistrat, și dacă dezinstalalezi/transferi datele aplicației vor fi sterse. Iti propun dacă nu ai multe, să publici în mod privat o parte din ele!

1 răspuns:
| helpforyou a răspuns:

In cazul TikTok, dacă utilizezi o aplicație sau serviciu de transfer de date pentru a transfera datele de pe un telefon la altul, este posibil ca schițele să nu fie transferate. Aceasta se poate datora faptului că schițele TikTok sunt salvate într-un format specific aplicației și nu sunt incluse în setul de date care sunt transferate în mod obișnuit.