| king5151 a întrebat:

Dacă întra o fata online din clasa pot și eu sa întru? Sau o sa mi piuna absenta

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TheStrategist a răspuns:

Îți pune absență dacă nu ai covid și ești în online.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă-i faci o vizită acelei fete, veți face amândoi cursuri online.

| Lukasssz a răspuns (pentru floresdemayo):

Interesanthee hee

| sierra1 a răspuns:

Te-ai gândit: ce fain ar fi să stai acasă și să intri - când și dacă vrei tu - online cu profu care-și frânge mânuțele de emoție neștiind dacă ești sau nu conectat

drăguț, ar fi ideal dar se lasă cu absențe

| sierra1 a răspuns (pentru floresdemayo):

și cu distanțarea socială ce ne facem (că tot e fata-n carantină)?

| king5151 explică (pentru sierra1):

Au 2 colegi covid din clasa si m-am gandit daca tot intra ei online sa intru si eu si sa le spun ca nu ma simt bine, nu cred ca imi pune absenta. laughing

| sierra1 a răspuns (pentru king5151):

"m-am gandit...sa le spun ca nu ma simt bine" - dă-i 'nainte!

| king5151 explică (pentru sierra1):

))))))) asa o sa fac

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru king5151):

Trebuie să aduci dovadă de la medic că ești bolnav.

La un număr de trei elevi bolnavi cu covid, dintr-o singura clasa, cursurile intra in sistem online.
Dacă sunt deja doi elevi, iar tu ii faci o vizita domnișoarei, va intra toata clasa online, nu doar tu.hee hee