| Ioanadan3568 a întrebat:

Dacă la bacul la matematica nu sunt sigura de rezolvarea exercițiului și trec ambele metode de rezolvare pe care le știu iar una da rezultatul corect iar cealaltă greșit cum voi fi punctată? Profesoara mea de matematica a spus ca, corectorul este obligat sa acorde punctaj dacă este in barem rezolvarea chiar dacă am scris doua și una nu este buna

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Eu stiam ca tot asa se procedeaza, deci stai linistita si ai incredere in ce spune profa.Mai poti intreba si de alti profesori.Succes.