| anonim_4396 a întrebat:

Dacă la exercițiul 5, la idei principale/secundare am scris "Zamfirescu și Mihai vorbesc despre Sergiu în lipsa acestuia" și "Zamfirescu ii cere lui Mihai sa dea tot ce poate la antrenamentele viitoare", e bine?

5 răspunsuri:
| NonZarek a răspuns:

E bine, dar nu îl chema Zamfirescu, sper ca nu ai scris asa și în EN ca te ai rezolvat, nu te punctează maxim, chiar dacă sunt bune ideile numele nu e ok, îl chema Zamfir nu zamfirescu laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru NonZarek):

Zamfir am scris la examen, am scris aici greșit =)

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Calmează spiritele, e ok!

| NonZarek a răspuns (pentru anonim_4396):

E ok atunci