| Ashdglsdk a întrebat:

Daca la simulare voi lua in medie 8 si ceva,stiu ca la romana am gresit la gramatica, iar la matematica primele 2 subiecte le-am facut perfect am gresit doar la subiectul al treilea la geometrie, am vreo sansa sa invat geometria si gramatica si sa iau 10 la examen in timpul ramas?

Răspuns Câştigător
| Nix15 a răspuns:

La mate nu e greu sa iei 10, iar la romana la gramatica se cam dau aceleasi chestii. Lucreaza in timpul ramas si o sa mearga bine

1 răspuns:
| BroascaCuElice a răspuns:

Logic ca da