| Jo123 a întrebat:

Daca merg la liceul militar din Breaza, profil mate-info si iau bacul. Pot sa merg la Facultatea de Drept dupa?

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Dece sa nu poti?! Dar trebuie sa tragi tare si la romana si gramatica, sa ai conditie fizica buna, fara tigari si prostii de chipsuri. O buna cultura generala este recomandata.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi să te înscrii la ORICE facultate doreşti!
NU contează ce liceu/profil/specializare ai absolvit happy

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Da happy

| neutrino a răspuns:

Da.

| Anonimgirltpu a răspuns:

Ca sa intri la facultate iti trebuie doar bacul. Nu conteaza la ce profil ai fost la liceu. Cu bacul poti intra la orice facultate.