| Vernusio a întrebat:

Daca nu dau bacalaureatul anul asta si vreau sa il dau anul viitor este tot gratis sau va trebui sa platesc atunci?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Primele 2 sesiuni de bacalaureat sustinute sunt gratuite, indiferent in ce an sustii bacalaureatul, asa ca daca va fi prima oara examenele sunt gratuite.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca anul asta nu ai luat BAC-ul, sansele sa-l iei anul viitor, scad cu 25%!
Nu, nu trebuie sa-l platesti, trebuie doar sa inveti pe rupte si sa te inscrii din timp, ca sa-l dai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu pari un tip inteligent, de ce ai o problema cu bacul?

| Arii2 a răspuns:

Da-l acum de ce sa.l lasi pe mai tarziu. Ca il dai anul asta ca anul viitor tot acolo esti dar altceva ii cand il dai proaspata iesita din scoala cu timpul tot uiti din ce ai invatat.Gratis da.