| anonim_4396 a întrebat:

Dacă nu participi la orele online se intampla ceva? Adică, niciodată nu intra toata clasa. Si stiu ca daca nu ai a doua nota iti poate dubla din semestrul trecut

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Vă pune absență cel mai probabil

| Andreeush a răspuns:

Asta depinde de profesor, acele ore online nu se fac degeaba.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Depinde de fiecare profesor in parte daca pune sau nu absenta. Incearca si tu sa afli de la colegi. Totusi eu te sfatuiesc sa intri si sa participi la ore.

| Alverto a răspuns:

Și eu la fel, nu cred că ar putea să ne pună abșențe, eu de ex la școală nu am nicio absență