| Magistratul a întrebat:

Daca pic la bac la o materie,am auzit ca anul urmator dau doar la ce am picat, nu le iau de la capat...este adevarat?

Răspuns Câştigător
| Suki08 a răspuns:

Da, normal, fundă?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, vei putea sustine examenul doar la acea materie. In cererea de inscriere la bacalaureat vei solicita sa-ti fie recunoscute notele de la materiile la care ai trecut.

| winter a răspuns:

Da, dar trebuie sa te straduiesti sa-ti iasa media 6 la bac ca sa-l ei

| Magistratul explică:

Multumesc de raspunsuri...da stiu de ca trebuie media 6, asta nu e problema, insa nu m-am pregatit la mate straight face asta e problema