| anonimul0alaa a întrebat:

Daca sa spun ca azi fac exercitii de înaltare si ma înalt, maine înaltimea mea revine cum era sau nu?

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă ești Făt-Frumos, daaa, crești într-o lună cât alții într-un an.
Nu, nu mai scazi, cum să scazi?! Poate la bătrânețe, când te sprijini de baston.

| Zuzu1991 a răspuns:

Ai pus la intrebari cu inaltarea de ne-ai capiat de tot
chiar daca ti se raspunde cu nu exista asa ceva, tot mai intrebi odata
asa ca, mi se pare mie sau esti obsedat de asta?

| oglindasultanului a răspuns:

Nu merge asa, trebuie sa se obinuiasca organismu, cresti cand esti tanar pentru ca apoi se srica mecanismul.

| Panamax a răspuns:

Inaltarea este pe 10 iunie, mai asteapta putin.

| Sophieka a răspuns:

Odata ce te inalti, cum sa scazi in inaltime?

Nu poti creste peste noapte, poti fi cu un cm mai inalt daca iti tii spatele drept, dar e nevoie de o perioada de timp, in care faci exercitii fizice, si eventual si sport, ca sa te inalti cu adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În primul rând nu există așa ceva.

| Andreimihaitaureete a răspuns:

In cateva zile