| Roșiuță a întrebat:

Daca scoala mea e in cod galben pnana cand stam pe online? Sa zicem ca peste 2 saptamani e verde, asteptam pana la finalul lunii martie sau ne intoarcem fix atunci camd s-a facut verde?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

DJSU anuntă la fiecare sfârsit de săptămână scenariul in care vor funcționa toate scolie din judetul tau, in saptamana urmatoare. Informatia se tramsmite presei si scolilor. Vei fi anuntat de catre diriginte!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Stai pana cand va fi in zona verde (incidenta de sub 1 la mie) in ultimele 2 saptamani.