| Nimeni20192018 a întrebat:

Daca sunt clasa a 10 a la Profesionala si absolv anul asta clasa a 10 a si nu mai vreau sa fac inca un an de scoala pentru calificare, pot primi adeverinta ca am facut 10 clase?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa termini primul semestru din clasa a XI a ca să ți fie recunoscute cele 10 clase și sa îți dea diploma, termina primul semestru din anul viitor și atunci da îți dă, 6 luni nu o sa mori. Dar eu as zice sa continui măcar sa termini liceul dar tu faci cum vrei.

| Nimeni20192018 explică (pentru anonim_4396):

Nu mai fac nici un liceu! Oricum cu criza asta care va fi nu o sa sa imi mai folosească la absolut nimic liceul.

1 răspuns: