| Baljad a întrebat:

Daca sunt înscris în anul I la facultate și nu trec la o materie nici în restanta oare trebuie sa plătesc ceva ca să pot trece în anul II, adică din cele 60 de credite am doar 58?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Este în regulă, eu am dat o restanță din anul 1 tocmai în anul 3 și nu s-a întâmplat nimic. Am platit doar restanța la momentul când trebuia să o dau și atât, nimic mai mult.

1 răspuns:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

De trecut in anul urmator, treci daca ai peste 30 de credite (aici depinde si de facultate).
Va trebui, insa, sa reiei materia in anul 2.